اخبار

  جلسه شورای اداری شهرستان بیجار در سالن نور برگزار گردید

جلسه شورای اداری شهرستان بیجار در سالن نور برگزار گردید

با حضور بیژن زندیه فرماندار،کریمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اسدی مدیر کل دفتر امور شهری و روستایی استانداری، مدیران ادارات و مسولین جلسه شورای اداری شهرستان با محوریت تودیع و معارفه شهردارن شهر بیجار و توپ آغاج در سالن اجتماعات مجتمع تبلیغات اسلامی برگزار گردید. در این جلسه بیژن زندیه فرماندار با توجه به فرارسیدن سال نو عنوان کرد: شهرستان بیجار پذیرایی متفاوتی از مهمانان نوروزی دارد. وی افزود: بسیاری از مهمانان نوروزی که به شهرستان بیجار، مسافرت خواهند کرد، بیجاری هایی هستند که در طول چند سال اخیر مهاجرت نموده اند. زندیه با اشاره به اینکه رتبه شهرستان بیجار در جذب مسافران نوروزی، کمترین مقدار می باشد گفت: شهرستان بیجار به علت بومی پذیری و عدم اسکان های مناسب در ایام نوروز، از آمار دقیق مهمانان نورزی محروم می باشد. بیژن زندیه اعلام کرد: کلیه مدیران ادارات دولتی با برنامه ریزی مناسب، نیمه اول تعطیلات را باید در شهرستان حضور داشته باشند. وی اظهار کرد: سرمایه گذاری در بیجار، نیازمند همیاری و همکاری همه مسئولین و مردم می باشد.

مشاهده مطلب
  با تمام امکانات، آماده پذیرایی از مسافران نوروزی می باشیم.

با تمام امکانات، آماده پذیرایی از مسافران نوروزی می باشیم.

بیژن زندیه ظهر در جلسه هماهنگی پیشواز از نوروز که سالن شهدای گمنام فرمانداری بیجار تشکیل شد گفت: کلیه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در آماده باش کامل هستند. وی با تاکید بر گسترش و تقویت گشت های کنترل بازار افزود: گشت های تلفیقی، متشکل از کارشناسان دستگاه های مربوط به کنترل بازار شب عید، بر شدت نظارت ها افزوده خواهد شد. فرماندار گفت: باید همه سعی نماییم مسافران گذری از بیجار، یک ساعت را در این دیار توقف و از بازار دیدن نمایند.

مشاهده مطلب
  افزایش نظارت بر بازار شب عید

افزایش نظارت بر بازار شب عید

بیژن زندیه با انتقاد از ورود بیش از اندازه برخی از اصناف به حریم پیاده روها افزود: برخی از اصنافی که به عرضه میوه اشتغال دارند، بیش از حد مجاز به حریم پیاده روها ورود پیدا کرده اند. فرماندار شهرستان بیجار از محل مناسبی برای تجمیع دست فروشان خبر داد و ابراز کرد: کلیه دست فروشان با همکاری شهرداری بیجار، در یکی از خیابان های نزدیک به مرکز شهر، ساماندهی و تجمیع خواهند شد. وی با اشاره با تمهیدات لازم جهت تامین میوه شب عید گفت: میوه سیب و پرتقال به اندازه نیاز مردم شهرستان خریداری شده است و در این خصوص نگرانی وجود ندارد. زندیه از افزایش گشت های مشترک در روزهای آینده خبرداد و اضافه کرد: کلیه اصناف و بازاریان از دید بازرسان و کارشناسان پنهان نخواهد بود. فرماندار با عنوان این که در ساعات پایانی روز، کلیه اصناف تعطیل می گردند، اظهار کرد: در هر صنفی، باید یک واحد بصورت کشیک در سطح شهر فعال باشند تا در صورت نیاز، مردم دچار زحمت نگردند. او با تشریح بازار رقابت در برگزاری نمایشگاه های عرضه محصولات غذایی و کالایی گفت: برگزاری نمایشگاه، صرفاٌ جهت رفاه حال مردم می باشد، محصولات نمایشگاهی از تخفیف های مناسبی برخودار هستند. زندیه از برگزاری نمایشگاه بهاره در روزهای هشتم الی 18 اسفند ماه در شهر بیجار خبرداد و از همه اصناف و بازاریان دعوت نمود در این نمایشگاه حضور یابند. فرماندار ادامه داد: واحدهای تولید می توانند با تخفیف های 10 الی 15 درصدی عرضه محصولات، فروش بسیار مناسبی را تجربه نمایند.

مشاهده مطلب
  بیش از 1500 نفر در بیجار، بر سر کار خواهند رفت

بیش از 1500 نفر در بیجار، بر سر کار خواهند رفت

فرماندار شهرستان بیجار گفت: طی جلسه ایی با مدیران هلدینگ لاوین در شهرستان بیجار، بیش از 1500 نفر در بیجار، با سرمایه گذاری های متنوع، بر سر کار خواهند رفت. زندیه با اشاره به نیروی های جوان و متخصص در شهرستان بیجار اظهار کرد: جوانان بیجاری، فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر کشوری و رتبه های برتر کنکورهای سراسری می باشند که بهترین ظرفیت جهت اشتغال در طرح های سرمایه گذاری می باشند. وی به اقدامات دولت در بحث تقویت راه های ارتباطی و موقعیت ارتباطی با استان های بزرگ کشور افزود: راه های ارتباطی موجود در حال حاضر در حال بهینه سازی و دو بانده شدن می باشند و شهرستان بیجار، نطقه اتصال کشور به منطقه غرب می باشد. فرماندار بیجار با اعلام اینکه با تمام قدرت قصد داریم، هر گونه مانع و مراحل طولانی اداری را در جهت سهولت سرمایه گذاری در این شهرستان، بسیار کاهش خواهد یافت و در این خصوص هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت. در این جلسه، طرح های تولیدی شمش روی با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال، تولید اسیدسولفوریک با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال، تولید آریا سنگ گروس با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال، بسته بندی کشمش با طرفیت 1000تن در سال با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال، صنایع غذایی شامل ( رستوران، باغ تالار و غذای آماده) با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال، ساریژ طب پایدار سلامت با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال و مونتاژ بافت پرده ایی با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال مورد تصویب طریفین قرار گرفت. با اجرایی شدن 570 میلیارد ریال سرمایه گذاری در طرح های ذکر شده، بیش از 230 نفر از جوانان بیجاری به صورت مستقیم و بیش از 1500 نفر بصورت غیر مستقیم صاحب شغل خوهند شد.

مشاهده مطلب
  پیام تشکر از مردم ولایت مدار شهرستان بیجار جهت حضور در خلق حماسه 22 بهمن

پیام تشکر از مردم ولایت مدار شهرستان بیجار جهت حضور در خلق حماسه 22 بهمن

در پی حضور آگاهانه و معنادار مردم شریف و انقلابی شهرستان بیجار در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن ، بیژن زندیه فرماندار، کریمی نماینده مردم شریف شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام مرادی امام جمعه در پیامی مشترک، مراتب تشکر و قدردانی خود را از مردم دیار گروس به عمل آوردند. مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان بیجار درود برهمت والایتان و سلام بر اراده آهنین شما مردم انقلابی و همیشه در صحنه بیجار که امروز باردیگر با قدمهای استوارتان تجدید بیعتی دوباره با آرمان های امام (ره) و رهبر عظیم الشان و شهدای ایران اسلامی بستید و افتخار دیگری در دفتر خاطرات زرین انقلاب به ثبت رساندید. آفرین بر غیرتتان که با حضور خود نمایشی وصف ناشدنی از قدرت عظیم ایران و ایرانی را به تصویر کشیدید. باشد که دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب با این حضور شما؛ به عمق معنای همبستگی مردم و مسئولین و اتحادشان واقف و دست از سنگ اندازی و تفرقه افکنی بردارند.

مشاهده مطلب
  حضورپرشورمردم در روز 22بهمن بار دیگر انقلاب را بیمه کرد

حضورپرشورمردم در روز 22بهمن بار دیگر انقلاب را بیمه کرد

فرماندار شهرستان بیجارگفت: حضور پرشور و انقلابی مردم درجشن 22بهمن هر سال، پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی را بیمه کرده است و این پشتیبانی در مدت چهاردهه در دنیا بی نظیراست. بیژن زندیه دراجتماع راهپیمایی مردم انقلابی شهربیجاردرمیدان آیت الله فاضل گروسی با تشریح برخی وقایع و اتفاقات 39سال گذشته در کشور و دشمنی های مکرر استبکارافزود: هرسال انقلاب اسلامی در روز 22بهمن بار دیگر پویایی و بالندگی خود را به رخ جهان می کشد. وی به رشد 11برابری علمی کشوردرجهان نسبت به قبل ازانقلاب اشاره و خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی مظهر اقتدار سیاسی، مذهبی و علمی کشورشده است تا جاییکه اکنون بدون توجه به نظر و کسب موافقت جمهوری اسلامی امکان تصمیم سازی و تصمیم گیری وجود ندارد. وبه فضل الهی می رود تا قله های پرافتخاررا یکی بعد از دیگر درجهان را کسب نماید. به گفته زندیه استکبار در مدت چهار دهه گذشته نیز با حربه های مختلف واکنون با بحث تحریم و جنگ نرم در صدد است حرکت رو به رشد و جهانی شدن انقلاب اسلامی را سد کند، ولی تا زمانی که این انقلاب ازاین پشتیبانی مردمی برخوردار است هرگزموفق نخواهد شد. زندیه با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر در طول دوران مبارزات طاغوت و سپس حفظ پیروزی انقلاب، شهدای گرانقدر کردستان و شهرستان بیجاراظهارکرد: تجدید میثاق امروزمردم با آرمانهای انقلاب، امام راحل و پیروی از ولی امرخویش، دشمن را مأیوس و موجب اقتدار و امنیت کشور شده است. حضورمردم شهر بیجار در راهپیمایی 22بهمن سال 96به نسبت سال گذشته بیشتر و فعالیت جمعیت های دانش آموزی و نسل چهارمی با حمل پرچمهای سه رنگ جمهوری اسلامی، اجرای سرودهای انقلابی بصورت دست جمعی وحضور دسته جمعی محلی چشگمیرتر بود.

مشاهده مطلب
  برگزاری جشن  انقلاب و یادواره شهداء درشهر توپ آغاج

برگزاری جشن انقلاب و یادواره شهداء درشهر توپ آغاج

با حضور بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار، حاج آقا مرادی امام جمعه ، روسای ادارات و مردم همیشه در صحنه توپ آغاج جشن انقلاب و یادواره شهداء در مسجد شهر توپ آغاج برگزار گردید. فرماندار بیجار در این مراسم با تاکید بر حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت : حضور پررنگ مردم در تمامی عرصه ها بویژه راهپیمایی ها علاوه بر تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب ، باعث عقب نشینی دشمنان نظام خواهد شد . وی تمامی دست آوردها و خدمات نظام در طول انقلاب را مرهون خون شهدا دانست و عنوان داشت : نام و یاد شهدا باید همواره در جامعه طنین انداز باشد . در پایان این مراسم از فرزند شهید معظم داودنیا تجلیل به عمل آمد

مشاهده مطلب
  بهره برداری از دو طرح عمرانی در شهر توپ آغاج

بهره برداری از دو طرح عمرانی در شهر توپ آغاج

این طرح ها شامل میدان امام علی (ع) و بلوار بسیج این شهر بطول بیش از 520 متر در ورودی شهر توپ آغاج بود که امروز با حضور امام جمعه و فرماندار بیجار به بهره برداری رسید . برای اجرا و احداث این طرح ها بیش از 850 میلیون تومان توسط شهرداری توپ آغاج هزینه شده است .

مشاهده مطلب
  عطر افشانی مزار مطهر شهداء همزمان با سراسر کشور در بیجار

عطر افشانی مزار مطهر شهداء همزمان با سراسر کشور در بیجار

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر همزمان با سرار کشور با حضور زندیه فرماندار ، کریمی نماینده مردم شریف شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی، مسولین ادارات و اقشار مختلف مردم مزار مطهر شهداء غبار روبی و عطر افشانی شد.(گزارش تصویری)

مشاهده مطلب
  برگزاری جشن انقلاب در روستای خاندانقلی شهرستان بیجار

برگزاری جشن انقلاب در روستای خاندانقلی شهرستان بیجار

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور محبیان معاون فرماندار شهرستان بیجار، بخشدار مرکزی و مسولین ادارت، نهادها و ارگانهای انقلاب اسلامی مراسم جشن پیروزی انقلاب در مسجد روستای خاندانقلی از بخش مرکزی شهرستان بیجار برگزار شد(گزارش تصویری)

مشاهده مطلب

مطالب پربازدید